Magic Day Wedding & Event Planner -
organizacja wesel i ślubów

 Ślub i wesele to wydarzenie wyjątkowe i niepowtarzalne!

To połączenie tego jacy jesteście i tego co kochacie, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że stojąc przed wieloma wyborami, które zwieńczą Wasz ślub, możecie czuć się zagubieni albo po prostu potrzebować wskazówek. 

Z przyjemnością zrealizuje Waszą wizję i Wasze marzenia dotyczące Tego Dnia oraz wezmę na swoje barki te mniej przyjemne, formalne aspekty planowania wesela.

Dzięki mojemu zaangażowaniu i pasji do ślubów wiem jak sprawić by przygotowania były nie tylko bezstresowe ale przede wszystkim magiczne! Jesteście gotowi na naprawdę fajną przygodę?


prev next

CO ZYSKUJECIE POWIERZAJĄC MI 
ORGANIZACJĘ SWOJEGO ŚLUBU?


✔    brak stresu związanego z samodzielnymi poszukiwaniami i planowaniem​ 

  ✔    kontrolę nad Waszymi ślubnymi finansami i zawieranymi umowami​ 

  ✔    nieograniczoną ilość sprawdzonych rozwiązań i przydatnych rad​    

 ✔    rekomendowanych i najlepszych w branży podwykonawców

✔    oszczędność czasu i pieniędzy  

  ✔  kreatywne rozwiązania


Współpraca: 

 

nowe 1jpg

etap No.1  ~  
 Niezobowiązujące spotkanie

Pierwszym krokiem naszej przyszłej współpracy jest spotkanie, na którym się poznamy oraz sprecyzujemy wzajemne oczekiwania i wizję co do Waszego ślubu. Będę mogła dzięki temu dopasować moje działania do Waszych marzeń oraz możliwości finansowych szukając najlepszych rozwiązań.


nowe 2jpg

etap No. 2  ~ 
Wizja i szacunkowy budżet 

Już się trochę znamy, więc na spotkaniu przedstawiam Wam kilka spersonalizowanych propozycji realizacji Dnia Waszego Ślubu i Wesela do ustalonego na etapie 1 budżetu. Tutaj powoli    w Waszej głowie zacznie się tworzyć obraz całego dnia.


a5a06d44-d8cc-4d46-b6df-c9bcb360b927jpeg

etap No.3 ~ 
Podpisanie umowy
i realizacja planu

Na tym etapie podpisujemy umowę i zaczynamy działać! Od tej chwili jesteśmy w stałym kontakcie, zaczynamy realizować plan działania zgodnie
z ustalonym wcześniej harmonogramem.
Pozostaję do Waszej dyspozycji o każdej porze, by na bieżąco rozwiewać wszelkie Wasze wątpliwości.

 

Ciekawostka !

Jeżeli macie dużo czasu na organizację ślubu to musicie wiedzieć, że przygotowanie ślubu zajmuję ponad 300 godzin !! 
To około 37 dni roboczych. 

Podziękowania od Młodej Pary

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Tobie i Twojej wspaniałej ekipie za sprawienie, że dzień naszego ślubu i wesela był naprawdę niezwykły! Cytując mamę: „byłaś naszym dobrym duszkiem”. Ilona to świetny ekspert w swojej dziedzinie. Udało jej się zadbać o wszystkie detale. Tego dnia mogliśmy skupić się na sobie, emocjach i wszystkich bliskich nam osobach. Była z nami przez kilka miesięcy, od pierwszego dnia aż do końca wesela. Przez cały czas z pozytywnym i radosnym nastawieniem, zawsze gotowa do pomocy. Od wyszukiwania i doradzania po podpowiedzi przypominanie, nie wspominając o dostępności, byłaś Najlepszą Przyjaciółką Panny Młodej. Czuwałaś nad każdą sekundą, tak szybko uciekającego w tym dniu czasu! Twoje doświadczenie i pozytywna energia sprawiła, że nasz ślub na zawsze będzie wspominany z łezką wzruszenia w oku… 
Ola i Bartek 
Z Iloną mieliśmy przyjemność współpracować niemalże rok przed ślubem. Zdjęła z naszych barków ogrom spraw związanych z uroczystością. Zawsze była o krok przed nami, zanim zdążyliśmy o czymś pomyśleć i powiedzieć to sprawa była już załatwiona. Kontaktowała się z naszymi podwykonawcami i ustalała najmniejsze szczegóły.
Dzięki Niej w dniu naszego ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik, a my mogliśmy cieszyć się sobą i piękną uroczystością z naszymi bliskimi.
Jeśli zależy Wam na cudownym dniu, dopracowanym i dogranym w każdym szczególe, nie zastanawiajcie się minuty dłużej, Ilona jest odpowiedzią na każde problemy związane z wyjątkowym, ale jednak stresującym jedynym takim dniem w życiu !
Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy z całego serca ! Dziękujemy Patrycja i Adrian
Masz jakieś pytania?
Porozmawiajmy!