Koordynacja dnia ślubu i wesela

Pakiet dla tych Par, które zorganizowały samodzielnie niemalże cały swój ślub i wesele. Od nas oczekuje porady i pomocy aby w głównym dniu nie martwić się o nic. Wy wspólnie z najbliższymi będziecie mogli cieszyć się tym wyjątkowym dniem. 

Co zyskujecie wybierając ten pakiet?

W tym szczególnym dniu odciążymy Was od wszystkich trudnych i nieprzyjemnych spraw. Od małych i większych problemów, telefonów oraz miliona zapytań od gości czy obsługi. Będziemy sprawować pieczę nad każdym podwykonawcą, aby pracował zgodnie z umową. To my odbieramy kwiaty dla Panny młodej i sprawdzamy czy dekoracje i reszta podwykonawców są już gotowi na sali. Dopilnujemy wszystkich spraw pozwalając Wam na odpoczynek i spokojne przygotowanie się do Waszego dnia.  Dzięki naszej pracy będziecie mogli poczuć się jak goście na własny weselu. 

W ramach tego pakietu realizujemy:
  • całościowa koordynacja dnia ślubu i wesela (dopilnowanie przygotowań i stała komunikacja ze wszystkimi podwykonawcami),

  • przygotowanie scenariusza dnia ślub i wesela,

  • reagowanie w sytuacjach kryzysowych,

  • opieka nad gośćmi i Parą Młodą,

  • rozliczenie z podwykonawcami, Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie przy filiżance kawy lub herbaty. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania lub wątpliwości. Pomożemy stworzyć indywidualną ofertę adekwatną do Waszych potrzeb i możliwości.

Chcecie poznać bezpłatną wycenę, przygotowaną specjalnie dla Was?