Ślub na Mazurach - slow wedding

Pewnego pięknego dnia, gdy byłam na spotkaniu, dostałam bardzo ciekawą wiadomość od Piotra, który zajmuje się fotografią ślubną w Rzeszowie. Poinformował mnie o tym, że będzie dwa lub trzy tygodnie na naszej pięknych Mazurach i zaproponował wspólną sesję zdjęciową w sielskim, spokojnym. luźnym klimacie. Bez wahania się zgodziłam. Moja wyobraźnia zaczęła od razu działać – przed oczami widziałam już owoce, sad, konie, jezioro i bezkres łąki !!

osada-debowo-wesele-fotograf-40jpg

warmpng
Szybko wzięłam się za organizację całego wydarzenia. Choć czasu było mało, bo zaledwie tydzień to byłam przekonana, że dam sobie radę. Zaczęłam od wyboru odpowiedniego obiektu w takim stylu i idealnym miejscem okazała się Osada Dębowo. Klimat czuć tam w powietrzu —świeżo skoszona trawa, żaby kumkające nad stawami i bociany chodzące po polach. Tak, to są właśnie Mazury!

osada-debowo-wesele-fotograf-134jpg

1png

Kolejnym etapem było zaangażowanie odpowiednich osób w to spontaniczne wydarzenie. Udział w nim potwierdziły niezwłocznie moje niezawodne dziewczyny: Martynka – Zadbana Dama, która wykonuje makijaże oraz Madzia i Kasia – stylistki fryzur ze Studio Urody Flaming. To właśnie one miały zadbać i przygotować naszą modelkę i Parę Narzeczonych. Dały z siebie wszystko, aby przyjechać i wnieść swój wkład w tym obiecującym projekcie. Nie mogło zabraknąć oczywiście niezastąpionej Gabrysi z Salonu Sukien Ślubnych Arianne, która nie raz już współpracowała ze mną przy podobnych wydarzeniach. Na te sesje obiecała wybrać najpiękniejsze suknie z nowej kolekcji. O oprawę florystyczną zadbała lokalna firma — Pracownia Czuję Mięte, która miała wykonać kompozycję na stół, bukiet oraz wianek na głowę Panny Młodej. 

osada-debowo-wesele-fotograf-28jpg

2png

Dzień sesji stał pod wielkim znakiem zapytania. Na niebie krążyły ciemne, burzowe chmury, temperatura wzrastała z godziny na godzinę i wszyscy baliśmy się o to, że pogoda pokrzyżuje nam plany. Pomimo lekkiego poślizgu czasowego, zaczęliśmy działać jak jedna wielka rodzina. Każdy wiedział, co ma robić, a dopisujące nam przy tym humory bardzo nam pomagały. Praca z takim zespołem, z którym praktycznie rozumieliśmy się bez słów, była dla mnie niesamowitym przeżyciem.

osada-debowo-wesele-fotograf-91 Copyjpg


3png

Bardzo dziękuję Piotrowi Hołowienko – This Day Fotografia Ślubna za propozycję współpracy oraz stworzenie w naszym pięknym regionie czegoś świeżego i niepowtarzalnego.

osada-debowo-wesele-fotograf-133jpg

Mam nadzieję, że przybliżyłam Wam historię naszej bardzo spontanicznej sesji oraz ludzi, którzy brali w niej udział. Praca jest dla nich jednocześnie pasją, dlatego też satysfakcja z niej jest podwójna. Gdyby nie Oni, moja wizja tego projektu nie byłaby możliwa do zrealizowania, dlatego też jestem im niezmiernie wdzięczna za obecność i zaangażowanie. 

osada-debowo-wesele-fotograf-99jpg