Jesteśmy niezwykle wdzięczni Ilonce za pomoc w organizacji naszego wesela.
Bardzo szybko poznała nasze charaktery, oczekiwania i poprowadziła współpracę dostosowując wszystko do nas, co ze względu na nasze napięte grafiki bywało trudne. Dzięki doskonałej znajomości branży ślubnej Ilona pomogła wybrać podwykonawców, z których także jesteśmy bardzo zadowoleni. Przez ponad rok naszej współpracy dbała o najdrobniejsze detale uroczystości. Była dla nas dostępna o każdej porze i zawsze służyła pomocą. Potrafiła zachować zimną krew i znaleźć rozwiązanie nawet w kryzysowych sytuacjach, mimo naszej paniki
i nerwów. W trakcie przygotowań była doskonałym doradcą, przyjacielem, ale kiedy trzeba również mediatorem czy księgową. W wielu sytuacjach zaangażowanie Ilony wykraczało nawet poza zakres obowiązków. Wynika to
z faktu, że Ilona poza byciem profesjonalną wedding plannerką, jest też niezwykle ciepłą i empatyczną osobą. 
W dniu wesela my oraz nasi najbliżsi nie musieliśmy martwić się dosłownie o nic, ponieważ Ilonka koordynowała pracę podwykonawców i skrupulatnie pomagała realizować plan uroczystości do późnych godzin nocnych. Jej zaangażowanie nie umknęło nawet uwadze naszych gości weselnych. Śmiało możemy przyznać, że Ilona zorganizowała wesele naszych marzeń. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za cierpliwość, empatię
 i zaangażowanie!

Paulina i Kamil

Pani Ilonka to złoto i polecamy każdemu! Dzięki Niej to był najpiękniejszy dzień
w Naszym życiu. Wszystko dopięte na ostatni guzik, niczym nie musieliśmy się martwić. Pani Ilonka zadbała o wszystko, dopilnowała każdy szczegół od początku Naszej współpracy aż do dnia wesela. Dzięki Niej mieliśmy najlepszych podwykonawców. 
Było pięknie, wszyscy zachwyceni.
Dziękujemy za najpiękniejszy dzień w Naszym życiu,
bez Pani nie udałoby Nam się go tak zorganizować!

Sylwia i Dawid

Z czystym sumieniem polecam Panią Ilonę wszystkim, którzy chcą dobrze bawić się na własnej uroczystości i nie myśleć o "pilnowaniu" wszystkiego! To była jedna z lepszych decyzji przy planowaniu wesela -podjęcie naszej współpracy. Podwykonawcy z którymi współpracuje są to ludzie pełni profesjonalizmu . Bez jej pomocy i doradztwa nie potrafiłam nawet sobie wyobrazić jak to wszystko mogło pięknie i spójnie wyglądać! Zorganizowała dodatkowo to co sobie zaplanowaliśmy, wszystko dopięte na ostatni guzik, cały scenariusz uroczystości rozpisany. Po prostu wszystko pod kontrolą!
Goście byli pełni podziwu :)

Paulina i Maksymilian

Pani Ilono ,
minął już tydzień od Wielkiego Dnia, a wspomnienia ciągle pozostają żywe. Naprawdę brakuje słów żeby opisać emocje które nam towarzyszyły, kiedy odsłaniały się poszczególne etapy przyjęcia .

Jeszcze raz, w imieniu swoim i męża, chciałam bardzo podziękować za wszystko - za wspólnie spędzony czas, za trud i wysiłek włożony w organizację przyjęcia, za wsparcie, za realizację projektu który miałam 'w głowie'. Dziękujemy za dostępność, za profesjonalizm, za zaangażowanie, dyspozycyjność, lojalność i uczciwość.
Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Proszę nie ustawać w rozwoju i kontynuować to w czym jest Pani najlepsza - dalej spełniać marzenia innych !

Małgorzata i Grzegorz

Dzięki Ilonce nasz Ślub był cudownym pełnym wrażeń i pozytywnych emocji dniem. Szczerze mówiąc nie wiem jakby to było gdybym zdecydowała się organizować to samodzielnie Wiele rzeczy mogłoby nie wypalić. Ilona dała nam ten Komfort że niczym nie musieliśmy się martwić dzięki czemu nasz ślub był dniem dla nas a nie dniem latania na nerwie i dopinania wszystkiego na ostatnią . Ilona dbała o nas o naszych gości o to żeby wszystko wypaliło na 300%. Spotykała się z wykonawcami usług i pośredniczyła w rozmowach wszystko wypaliło obłędnie pięknie . Współpraca z lękom to sama przyjemność. Gdy trzeba tupnie nogą Gdy trzeba rozwieje wszystkie wątpliwości i przytuli, pełna energii zdecydowana Babeczka . Mnóstwo celnych uwag i porad dla nie do końca zdecydowanych osób . Polecam bezwzględnie!


Ewa i Wojtek


Wybraliśmy Ilonę na wedding plannerkę ponad 2 lata przed planowanym ślubem. Od wypełnienia pierwszego kwestionariusza wiele się zmieniło w naszych planach, ale Ilona od razu stawiała czoła nowym oczekiwaniom! Zawsze na czas informowała nas o kolejnych krokach do wykonania. Przedstawiała tylko najlepszych podwykonawców o odpowiednim stosunku jakości do ceny, o podobnej stylistyce i wyczuciu. Były to osoby godne zaufania, bo tylko z takimi współpracuje. Ilona była zawsze dostępna i odpowiadała na nasze pytania. Pół roku przed weselem dostaliśmy harmonogram, który uwzględniał wszystkie rzeczy, jakie musimy zrobić przed ślubem. Weekend ślubny - nie do opisania. Ilona była cały czas na miejscu realizacji nadzorując prace wszystkich podwykonawców. Dzięki temu naprawdę celebrowaliśmy ten czas. Realizacja przekroczyła nasze wszelkie wyobrażenia! Określiliśmy ogólne potrzeby, ale szczegóły ogarniała Ilona. Byliśmy ogromnie pozytywnie zaskoczeni, szczególnie jej mocą sprawczą :) W trakcie wesela ani razu nie zastanawialiśmy się nad tym, czy czegoś brakuje, co powinno się teraz dziać - po prostu tam byliśmy, a w tle działała Ilona, która wszystko obserwowała i kontrolowała przebieg imprezy. Wszyscy nasi bliscy byli zachwyceni, bo wesele nie przyniosło im ani odrobiny stresu, mogli swobodnie się bawić. Wybór Ilony na Wedding Plannerkę był najlepszym możliwym, bardzo polecam! Jej profesjonalizm nie ma sobie równych :)


Aleksandra i DamianIlonka to niesamowita dziewczyna!! Od początku między nami było "flow", dzięki czemu rozumieliśmy się bez słów. Dzięki niej nasze wesele było najwspanialszym i najpiękniejszym momentem w naszym życiu. Ceremonia była tak piękna, że nawet najwięksi twardziele uronili łzy. Zadbała o wszystko - zaczynając od przedstawienia ofert od najlepszych podwykonawców, a kończąc na ogarnięciu gości i nawet zbierania wszystkich porozrzucanych pierdół ze stolika z księgą gości, łazienek i salki dla dzieci. Dzięki niej w dniu ślubu mogliśmy skupić się tylko i wyłącznie na dbaniu o własne samopoczucie i wygląd. Na weselu bawiliśmy się jak jeszcze nigdy w życiu i mogliśmy cieszyć się każdą jego chwilą bez martwienia się o cokolwiek.

Ilonka, jesteś NAJLEPSZA!!! 

Kasia i Rafał

Zastanawiam się co tak naprawdę napisać i brak mi słów. Gdyby nie Ilona to tak naprawdę w ogóle byśmy się nie pobrali (przynajmniej w tym czasie co chcieliśmy), stanęła na wysokości zadania i kompleksowo zorganizowała nam ślub ma poziomie, wyjątkowa osoba na odpowiednim miejscu, która wkłada cała siebie w to co robi. Polecam z całego serducha, nie wyobrażam sobie dzisiaj, czegokolwiek bez Ikonki. W skrócie mówiąc z Magic Day - niemożliwe, staje się możliwe.
Pozdrawiamy cieplutko, dziękujemy i do zobaczenia

Iwona i Łukasz


Dwa tygodnie temu przeżyliśmy najlepszy dzień naszego życia, który to koordynowała Ilona. Dzięki niej zarówno my, nasi świadkowie jak i rodzice, mogliśmy w pełni przeżywać ten cudowny dzień. Scenariusz dnia był przygotowany perfekcyjnie, nie było w nim miejsca na stres, nerwy. Wszystko było tak zaplanowane, ze mieliśmy czas, aby cieszyć się każdą minutą. Panowała wspaniała atmosfera luzu, był czas na śmiech i radość. Jako osoba nadgorliwa i kontrolująca wszystko, dzięki profesjonalizmowi Ilony, mogłam zapomnieć o wszelkich sprawach organizacyjnych. Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu, wręcz nie możemy do dzisiaj wyjść z podziwu, że mogło wszystko wyjść tak bardzo zgodnie z planem. Ilona jest bardzo responsywną i zaangażowaną osobą, a do tego cały czas tryska dobry humorem i pozytywną energią, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Długo zastanawialiśmy się czy chcemy skorzystać z usługi koordynacji dnia wesela i uważamy, że była to najlepsza decyzja. Jest to swego rodzaju wisienka na torcie, która w perfekcyjny sposób spaja ze sobą decyzje podjęte w trakcie całego okresu przygotowań, wpływająca na ostateczne odczucia co do tego dnia. 

PS: Ilona, nadal nam smutno, że to już za nami, lepiej być nie mogło! 


Joanna i TomaszZ Ilonką mieliśmy przyjemność współpracować przez dwa lata - czyli od początPrzebywacie zagranica?ku przygotowań do naszego wymarzonego dnia. Współpraca przebiegała bez żadnych problemów, a co więcej cierpliwość i zaangażowanie w przygotowania do wesela przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, zważywszy na to że nie należeliśmy do najłatwiejszych klientów, a wymagania jakie stawialiśmy nie zawsze były łatwe:) Nie mniej jednak mieszkając na co dzień na Mazowszu, udało nam się zorganizować wesele na Warmii i Mazurach, które zachwyciło nie tylko nas, ale i naszych gości. Z czystym sumieniem polecamy zaufać Ilonce, która ze swoim doświadczeniem, firmami z jakimi współpracuję, może przygotować fantastyczny ślub i wesele!


Beata i Rafał
Wspaniały wspaniały dzień! Ilona zadbała o każdy szczegół 
od początku do końca!
Bardzo profesjonalna aczkolwiek zawsze uśmiechnięta i przyjazna sprawiła, że to był najwspanialszy dzień w naszym życiu beż jakichkolwiek zmartwień.
Bardzo, bardzo polecamy i dziękujemy Ci Ilona :)


Nikola i PawełIlonka nasz ślub przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania ! 
Wszystko było dopięte na ostatni guzik Odpowiednia osoba 
na odpowiednim miejscu !
Bardzo profesjonalna w tym co robi Polecamy z całego serca !
Smutno nam bardzo, że to już koniec tej współpracy 


Ewelina i Szymon
Pani Ilona posiada bardzo duży talent oraz pewność siebie w tym co robi. Podjęcie współpracy z taka osobą to najlepszy wybór i sukces każdego wydarzenia. Odważna, zawsze przygotowana z bardzo dobrą aparycją. Z czystego serducha jesteśmy w stanie wspólnie z mężem polecić tą firmę! Polecam!


Magdalena i Sebastian


Podczas organizacji naszego ślubu i wesela Ilona pilnowała
każdego szczegółu.
Zaczynając od dekoracji po kwestie organizacyjne. Wszystkie detale na sali były ze sobą spójne i piękne. Dopilnowała aby w tym miejscu panował klimat jaki sobie wymarzyliśmy.
Rozmawiała wraz z nami lub w naszym imieniu z podwykonawcami i starała się, aby każdy był na bieżąco o wszystkim poinformowany.
Spędziła z nami liczne godziny ( na żywo jak i na rozmowach telefonicznych) aby efekt finalny wyszedł obłędny.
Dziękujemy


Martyna i Cezary


  Długo zastanawiałam się, czy skorzystać z usług konsultanta ślubnego. Myślałam, że to łatwe zadanie i poradzę sobie ze wszystkim sama, miałam przekonanie że organizując ślub i wesele samodzielnie wszystko będzie po mojej myśli... Nic bardziej mylnego ! Jak dobrze, że zdecydowałam się na współpracę z Iloną Jej praca była i oczywiście dalej jest (pełno pamiątek, zdjęcia w cudownej scenerii) NIEOCENIONA. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten ślub i wesele były w 110% „po mojemu” niczego nie narzucała, tylko słuchała i obserwowała wszystko. Sama nie zorganizowałabym takiego wesela, każdy najmniejszy szczegół był dopracowany. Ilona jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ślubnymi, cudowna w kontakcie z podwykonawcami jak i nami. Mój obecnie już mąż nie jest osobą lubiącą kontakt z ludźmi i przyznał „ta Ilona to taka fajna kobieta” Gdy weszliśmy na sale weselną Szok ! Szok, że można stworzyć coś tak pięknego. Mogłabym pisać, rozpływać się nad jej pracą i efektem Miło się wspomina bycie Panną Młodą, która mogła przezywać każdą chwilę nie martwiąc się o sprawy przyziemne.


Zuzanna i Rafał


Kochani jesli chcecie aby wasze przyjęcie weselne bylo czymś o czym marzyliście całe życie,to Ilonka jest osobą która zorganizuje przyjęcie jakiego nigdy byście się nie spodziewali. Wszystko dopięte na ostatni guzik zero zmartwień wszystko zaplanowane idealnie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. A co najważniejsze Ilonka jest osoba miła sympatyczna dla której żaden pomysł nie jest niemożliwy. Ona zorganizowała by wesele nawet w Kosmosie jeśli trzeba by było. Kochani polecamy z całego serca. Dziękujemy Ci za niezapomniane wesele, jesteś niesamowita. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych jak i tych związanych z pasją. Obyś zawsze pozostawała taka uśmiechniętą sympatyczną i miłą osóbką. Jeszcze raz Dziękujemy za wszystko !


Anna i Adam
Chcielibyśmy wraz z mężem podziękować firmie Magic Day za cudowne przygotowanie naszej 35 rocznicy ślubu. Drugi raz w życiu mogliśmy przeżyć nasze wesele! Cała impreza była bardzo swobodna i niesamowita. Zaczynając od detali, dekoracji a kończąc na super muzyce i jedzeniu. Foto książka, którą otrzymaliśmy od poleconej firmy fotograficznej z całym reportażem z przyjęcia i z pleneru jest cudowną pamiątkę tego dnia. Zdecydowanie polecamy Panią Ilonę cudowna i profesjonalna osoba !
Pozdrawiamy


Ewa i DariuszZ Iloną mieliśmy przyjemność współpracować niemalże rok przed ślubem. Zdjęła z naszych barków ogrom spraw związanych z uroczystością. Zawsze była o krok przed nami, zanim zdążyliśmy o czymś pomyśleć i powiedzieć to sprawa była już załatwiona. Kontaktowała się z naszymi podwykonawcami i ustalała najmniejsze szczegóły.
Dzięki Niej w dniu naszego ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik, a my mogliśmy cieszyć się sobą i piękną uroczystością z naszymi bliskimi 
Jeśli zależy Wam na cudownym dniu, dopracowanym i dogranym w każdym szczególe, nie zastanawiajcie się minuty dłużej, Ilona jest odpowiedzią na każde problemy związane z wyjątkowym, ale jednak stresującym jedynym takim dniem w życiu ! 
Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy z całego serca !
Dziękujemy 


Patrycja i Adrian
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Tobie i Twojej wspaniałej ekipie za sprawienie, że dzień naszego ślubu i wesela był naprawdę niezwykły! Cytując mamę: „byłaś naszym dobrym duszkiem”. Ilona to świetny ekspert w swojej dziedzinie. Udało jej się zadbać o wszystkie detale. Tego dnia mogliśmy skupić się na sobie, emocjach i wszystkich bliskich nam osobach. Była z nami przez kilka miesięcy, od pierwszego dnia aż do końca wesela. Przez cały czas z pozytywnym i radosnym nastawieniem, zawsze gotowa do pomocy. Od wyszukiwania i doradzania po podpowiedzi przypominanie, nie wspominając o dostępności, byłaś Najlepszą Przyjaciółką Panny Młodej. Czuwałaś nad każdą sekundą, tak szybko uciekającego w tym dniu czasu! Twoje doświadczenie i pozytywna energia sprawiła, że nasz ślub na zawsze będzie wspominany z łezką wzruszenia w oku…


Ola i Bartek


Ciężko jest opowiedzieć o weselu i stresie w Tym ważnym dla nas dniu.
 Za sprawą Ilony nasz dzień był jak z bajki. Wszystko w tym najpiękniejszym dla nas dniu było dopięte na ostatni guzik i niczym nie musieliśmy się martwić ani stresować. Czerpaliśmy z tego dnia jak najwięcej. Bo wiedzieliśmy, że wszystko będzie dopilnowane
i pójdzie według planu.

 Ilona jest naprawdę profesjonalna i bardzo kontaktowa. Świetnie rozumie wszystkie potrzeby przyszłych małżonków i potrafi im sprostać.
Z taką pomocą można brać ślub co weekend.
 Polecamy wszystkim przyszłym parom młodym! Ściskamy i cieplutko pozdrawiamy!!


Aneta i RafałWysoki poziom i pełen profesjonalizm - tak w skrócie można opisać współpracę z Magic Day. Jako filmowcy w dniu ślubu mogliśmy w pełni polegać na Ilonie, która miała wszystko dokładnie zaplanowane i przemyślane. Każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik, a żadna niespodziewana sytuacja nie była w stanie wybić jej z rytmu. Poza tym Ilona jest miłą, sympatyczną i bardzo komunikatywną osobą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję razem podziałać :)

Patryk Balukiewicz
Amadeofilm


Ilona to pełna optymizmu i wewnętrznego ciepła kobieta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!
Profesjonalnie zarządza całym zespołem wykonawców dzięki czemu wszystkie organizowane przez nią przyjęcia są na wysokim poziomie.
Ilona posiada bardzo duże doświadczenie i doskonale wie, jak zachować się w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej niekomfortowej.

Praca z taką osobą to czysta przyjemność. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą owocną współpracę. 

Anita i Łukasz
Szmaragdowy Prosecco Van
Ilona to niesamowicie pracowita kobieta, profesjonalistka, która zorganizuje nawet najbardziej wymagające przyjęcie. Jestem szczęśliwa, że nie raz było nam dane współpracować i cieszę się na kolejne spotkania. Polecam ją z całego serca!

Ola z Wrzosowa Studio :)


Kiedy w jednym miejscu spotyka się wiele osobowości , temperamentów , ludzi kochających swoją pracę wydaje się ,że ciężko będzie to ogarnąć. Jednak kiedy spotyka się osobę, która potrafi nad tym zapanować to już tylko czysta przyjemność.....Taką właśnie osobą okazała się Ilona, utalentowana kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jedna z naszych wspólnych sesji udowodniła jej profesjonalizm zaangażowanie i pasję do tego co kocha.Jeśli chcecie, aby wasze marzenie o idealnym ślubie zmieniło się w rzeczywistość to polecamy Magic Day Wedding&Event Planner Ilona Jabłońska
Za fantastyczną atmosferę oraz wspólną pracę dziękują


Stylove - Ewelina i Justyna


Jestem przyzwyczajona do tego, że swoje sesje ślubne organizuję sama. AAALEEEE powiem Wam szczerze, że gdy Ilona zorganizowała ją za mnie - to była duuużaaa ulga i jeszcze większa przyjemność z pracy! Namówiła do współpracy mnóstwo ludzi, wszystko ogarnęła w czasie
i przestrzeni, skoordynowała ze sobą całe multum rzeczy i zabiegów... Jak to zrobiła? NIE MAM POJĘCIA!
 Ale to była przemiła odmiana!
A wszystko było dopięte na ostatni guzik, jakbym sama to robiła. 
 A Ilonka per se to po prostu wulkan pomysłów i kreacji, chodząca energia, pełna życzliwości i uśmiechu. Świetna komunikacja, świetna koordynacja, świetne wszystko 
POLECAM każdej Młodej Parze 


Fotografka - Karolina Hrynek


Ilona to niesamowita Wedding Plannerka z okolic Olsztyna! Fotografowałem Parę, której Konsultantką była. Niesamowicie przygotowany dzień, dbałość o detale, otwartość na kreatywne pomysły i świetna osobowość! Oby jak najwięcej ślubów organizowanych 
przez Ilonę!


ThisDay.pl - Piotr Hołowienko


Magic Day Wedding & Event Planners Ilony Jabłońskiej to firma, która zorganizuje Wam ślub, wesele oraz Event firmowy.
Ilona jest świetną Wedding plannerka - pełna życzliwości i uśmiechu, otwarta na nowości. Dba o szczegóły i unikalność każdej realizacji. Ma pełną głowę kreatywnych pomysłów. Decydując się na współpracę z Iloną możecie być pewni, że wasza uroczystość zachwyci wszystkich, a Wy w tym dniu będziecie mogli oddać się całkowitemu odprężeniu i zabawie wraz ze swoimi gośćmi!
Polecam !


 AAJ Event -  Adam Jędraszek
Kompletnie nie dziwi mnie skuteczność Pani Ilony. Reprezentuję firmę zaproszeń ślubnych. Miałam okazję wielokrotnie przekonać się, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Organizacja 100%! Pani Ilono uwielbiamy z Panią współpracować! Wszystko jest zawsze klarowne i dopracowane. Jako branża ślubna cenimy sobie tę świetną współpracę. Ułatwia to przygotowania nie tylko parom młodym, ale i nam - za co serdecznie dziękujemy!


Co nieco papieru -  Ania Bałdyga