Meksykańska Fiesta - wesele na Mazurach

Zamarzyło Wam się ślub i wesele w iście latynoskim/ meksykańskim stylu, ale nie po drodze Wam organizacja całego wydarzenia za granicą? Nic straconego wystarczy przyjechać na nasze piękne Mazury! Od czerwca do końca sierpnia temperatury oscylują tu w przedziale 28-30°C, co sprawia, że możemy poczuć się jak na meksykańskiej riwierze.

styliz112 Copyjpg

Meksykańska Fiesta – tym klimatem i kolorystyką inspirowałam się podczas planowania sesji. Zastanawiając się nad tym, jak chciałabym pokazać Wam taką Fiestę, wyobrażałam sobie silne, stanowcze kobiety z charakterem oraz połączenie intensywności z delikatnością.

Zacznę od miejsca, w którym realizowaliśmy sesję. Folwark Karczemka — obiekt położony nad kanałem Elbląskim, wśród warmińsko — mazurskich jezior i lasów. Nie można liczyć na to, że trafi się tu przypadkiem. O tym miejscu trzeba wiedzieć i trzeba je odkryć. Jest to niesamowity teren z historią oraz klimatem.

styliz104 Copyjpg

O stylizacje naszych pięknych modelek zadbała niezawodna Ewelina Kosowska oraz Anna Sadowska — istne czarodziejki. Suknie ślubne idealnie dopasowała Marzena Tarasiewicz z salonu Lalila Olsztyn. Zależało mi bardzo na wyrazistym obliczu Panny Młodej. Podkreślały je niestandardowe buty ze sklepu Italshoe, czy piękna suknia z dodatkiem czarnej koronki oraz dopasowanej rybki w nowoczesnym wydaniu. Zauważycie tu więc niestandardowe połączenia takie jak: intensywny wizerunek Panny Młodej, mocny makijaż, naszyjnik z żywych kwiatów oraz duże, ozdobne kolczyki. Pomimo tego nie zabrakło czegoś łagodniejszego – czyli pasteli, beży oraz bieli.

apng

11png

O wyroby cukiernicze zadbała firma Torcikowo Olsztyn. Stworzyła ona niepowtarzalny, ręcznie zdobiony pojedynczymi, delikatnymi kwiatami tort oraz kolorowe babeczki i ciasteczka w kształcie kaktusów.

O dekoracje kwiatowe oraz papeterie zadbała firma Phloe by Szymon Konefal. W naszym projekcie znajdziecie dwie propozycje. Najpierw cudownie udekorowany stół, na którym dominuje różnorodna kolorystyka oraz nieszablonowy tort. Nasza druga stylizacja to połączenie delikatnych pasteli wśród drzew jabłoni. 

321png
1223png

122png

Fotografie, które tu obejrzycie to zasługa Aleksandry Budy- Wrzosowa Studio. Ola jak zawsze zadbała o znakomite kadry, na których uchwyciła piękne detale. Zatroszczyła się o każdy szczegół tak, aby efekt był po prostu bajeczny. Jej fotografie poznacie po dopracowanych pozach modelek, naturalnym, ciepłym świetle oraz nadzwyczajnym, romantycznym charakterze zdjęć. O zdjęcia z backstage oraz pomoc dla naszej Oli zadbał Marcin Grącki z firmy Grąccy Fotografia.

2223png

2344png

345png

styliz168 Copyjpg

Klip dokumentujący to, co działo się podczas sesji, stworzył Karol Kryger - Ulotne Chwile.

Obejrzyjcie koniecznie!>> SPRAWDŹ!