Sesja w stylu Meksykańskiej Fiesty 

La Fiesta  

Sesja zdjęciowa jakiej jeszcze nie było!! Meksykańska Fiesta – tym klimatem i kolorystyką inspirowałam się podczas planowania sesji.
Myśląc o stylu Fiesta wyobrażałam  sobie silne, stanowcze kobiety z charakterem oraz połączenie intensywności z delikatnością̨. Cudownie było planować tak intensywny i energiczny projekt.

Zacznę od miejsca, w którym  realizowaliśmy sesję. Folwark Karczemka - obiekt położony nad kanałem Elbląskim, wśród warmińsko–mazurskich jezior i lasów. Nie można liczyć na to, że trafi się tu przypadkiem. O tym miejscu trzeba wiedzieć i trzeba je odkryć. Jest to niesamowity teren z historią oraz klimatem.

O stylizacje naszych pięknych modelek zadbała niezawodna Ewelina Kosowska oraz Anna Sadowska - istne czarodziejki. Ale nie zapomnijmy o najważniejszym aspekcie, a mianowicie sukniach ślubnych, które idealnie dopasowała Marzena Tarasiewicz z salonu Lalila. Zależało mi bardzo na wyrazistym obliczu Panny Młodej, który podkreślały niestandardowe buty ze sklepu Italshoe, czy piękna suknia z dodatkiem czarnej koronki oraz dopasowanej rybki w nowoczesnym wydaniu.
Zauważycie tu więc niestandardowe połączenia takie jak: intensywny wizerunek Panny Młodej, mocny makijaż, naszyjnik z żywych kwiatów oraz duże, ozdobne kolczyki. Pomimo tego nie zabrakło czegoś bardziej łagodnego – czyli pasteli, beży oraz bieli.

O dekoracje kwiatowe oraz papeterie zadbała firma Phloe Szymon Konefal. W naszym projekcie znajdziecie dwie propozycje. Najpierw cudownie udekorowany stół, na którym dominuje różnorodna kolorystyka oraz nieszablonowy tort. Nasza druga stylizacja to połączenie delikatnych pasteli wśród drzew jabłoni. O wyroby cukiernicze zadbała firma Torcikowo Magdalena Krawczyk. Stworzyła ona niepowtarzalny, ręcznie zdobiony pojedynczymi, delikatnymi kwiatami tort oraz kolorowe babeczki i ciasteczka w kształcie kaktusów.

Fotografie, które tu obejrzycie to zasługa Aleksandry Budy z firmy Wrzosowa Studio.

Ola jak zawsze zadbała o znakomite kadry, na których uchwyciła piękne detale.

 Zatroszczyła się o każdy szczegół tak, aby efekt końcowy był po prostu bajeczny.

 Jej fotografie poznacie po dopracowanych pozach modelek, naturalnym, ciepłym świetle oraz nadzwyczajnym, romantycznym charakterze zdjęć. O zdjęcia z backstage’u oraz pomoc dla naszej Oli zadbał Marcin Grącki z firmy Grąccy Fotografia.


 Niesamowity klip, dokumentujący to, co działo się podczas sesji, stworzył Karol Kryger z firmy Ulotne Chwile. Obejrzyjcie koniecznie! :)Działa się tam Meksykańska Magia !
Dlatego nie bójmy się łączyć kolorów !

ORGANIZACJA SESJI                               MAGIC DAY WEDDING & EVENT PLANNERS ILONA JABŁOŃSKA

DEKORACJE I PAPETERIA                         PHLOE MAGIA DEKORACJI SZYMON KONEFAŁ

SUKNIE I BIŻUTERIA                                LA.LILA BE BRIDAL MARZENA TARASIEWICZ

FOTOGRAF                                             WRZOSOWA STUDIO ALEKSANDRA BUDA

POMOC FOTOGRAFA                             GRĄCCY FOTOGRAFIA MARCIN GRĄCKI

MAKIJAŻ                                                EWELINA KOSOWSKA MAKEUP

FRYZURA                                                MOBILE HAIR ART ANNA SADOWSKA

TORT                                                     TORCIKOWO OLSZTYN MAGDALENA KRAWCZYK

MODELKI                                               DOMINIKA TOMCZAK, KLAUDIA PŁUCIENNIK

MIEJSCE                                                  FOLWARK KARCZEMKA

BUTY                                                      ITALSHOE

FILM                                                       ULOTNE CHWILE KAROL KRYGER