Dziękuję za wypełnienie formularza!

Niedługo skontaktuje się z Wami telefonicznie, umówimy się na spotkanie lub omówimy wszystko przez telefon. To będzie początek wspólnej przygody, jaką będzie organizacja Waszego ślubu i wesela!
Do usłyszenia!
Magic Day Wedding Ilona Jabłońska

Opinie 5.0 ⭐️

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Paulina i Maks

"Z czystym sumieniem polecam Panią Ilonę wszystkim, którzy chcą dobrze bawić się na własnej uroczystości i nie myśleć o "pilnowaniu" wszystkiego! To była jedna z lepszych decyzji przy planowaniu wesela -podjęcie naszej współpracy. Podwykonawcy z którymi współpracuje są to ludzie pełni profesjonalizmu . Bez jej pomocy i doradztwa nie potrafiłam nawet sobie wyobrazić jak to wszystko mogło pięknie i spójnie wyglądać! Zorganizowała dodatkowo to co sobie zaplanowaliśmy, wszystko dopięte na ostatni guzik, cały scenariusz uroczystości rozpisany. Po prostu wszystko pod kontrolą!
Goście byli pełni podziwu :) "

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Małgorzata i Grzegorz

"Pani Ilono ,minął już tydzień od Wielkiego Dnia, a wspomnienia ciągle pozostają żywe. Naprawdę brakuje słów żeby opisać emocje które nam towarzyszyły, kiedy odsłaniały się poszczególne etapy przyjęcia. Jeszcze raz, w imieniu swoim i męża, chciałam bardzo podziękować za wszystko - za wspólnie spędzony czas, za trud i wysiłek włożony w organizację przyjęcia, za wsparcie, za realizację projektu który miałam 'w głowie'. Dziękujemy za dostępność, za profesjonalizm, za zaangażowanie, dyspozycyjność, lojalność i uczciwość.
Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Proszę nie ustawać w rozwoju i kontynuować to w czym jest Pani najlepsza - dalej spełniać marzenia innych !"

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Ewa i Wojtek

" Dzięki Ilonce nasz Ślub był cudownym pełnym wrażeń i pozytywnych emocji dniem. Szczerze mówiąc nie wiem jakby to było gdybym zdecydowała się organizować to samodzielnie Wiele rzeczy mogłoby nie wypalić. Ilona dała nam ten Komfort że niczym nie musieliśmy się martwić dzięki czemu nasz ślub był dniem dla nas a nie dniem latania na nerwie i dopinania wszystkiego na ostatnią . Ilona dbała o nas o naszych gości o to żeby wszystko wypaliło na 300%. Spotykała się z wykonawcami usług i pośredniczyła w rozmowach wszystko wypaliło obłędnie pięknie . Współpraca z lękom to sama przyjemność. Gdy trzeba tupnie nogą Gdy trzeba rozwieje wszystkie wątpliwości i przytuli, pełna energii zdecydowana Babeczka . Mnóstwo celnych uwag i porad dla nie do końca zdecydowanych osób . Polecam bezwzględnie! "

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Kasia i Rafał

" Ilonka to niesamowita dziewczyna!! Od początku między nami było "flow", dzięki czemu rozumieliśmy się bez słów. Dzięki niej nasze wesele było najwspanialszym i najpiękniejszym momentem w naszym życiu. Ceremonia była tak piękna, że nawet najwięksi twardziele uronili łzy. Zadbała o wszystko - zaczynając od przedstawienia ofert od najlepszych podwykonawców, a kończąc na ogarnięciu gości i nawet zbierania wszystkich porozrzucanych pierdół ze stolika z księgą gości, łazienek i salki dla dzieci. Dzięki niej w dniu ślubu mogliśmy skupić się tylko i wyłącznie na dbaniu o własne samopoczucie i wygląd. Na weselu bawiliśmy się jak jeszcze nigdy w życiu i mogliśmy cieszyć się każdą jego chwilą bez martwienia się o cokolwiek. Ilonka, jesteś NAJLEPSZA!!!"